PREDSTAVITEV ČLANSKE EKIPE V SEZONI 2023/24, 5.DEL

Predstavljamo mladega igralca iz Ljubljane, ki bo v prihajajoči sezoni 2023/24 postal član Ribnice.

Gre za 195 cm visokega krepostnega fanta, krožnega napadalca Marka Pirnata, letnik 2003, ki ima kljub mladosti že kar nekaj prvoligaških izkušenj in velja za dobrega obrambnega igralca.

Minule štiri sezone je branil barve RD Slovan, za katerega je igral v kadetski, mladinski in članski ekipi. Svojo rokometno pot je sicer pričel v matičnem klubu MRK Ljubljana. V želji po napredku je v Ribnici prepoznal okolje, kjer bo nabiral prepotrebne izkušnje v želji, da postane vrhunski igralec.

V prvi izjavi za našo klubsko stran je povedal: “To je zelo velika sprememba zame, saj prihajam v zelo urejeno in ambiciozno sredino, v kateri so iz sezone v sezono visoka pričakovanja. Močno upam, da se bom izkazal in pripomogel ekipi, da izpolni cilje. Veselim se prihajajoče sezone, novih soigralcev ter zvestih navijačev.”

Srečno, Mark!

More in Članska ekipa (33 of 412 articles)