Mini rokomet

RD Riko Ribnica (MINI - III)

RD Riko Ribnica (MINI – III)

V kategorijo MINI-III so v sezoni 2022/23 uvrščeni dečki in deklice rojeni leta 2013 in mlajši.

Zadnja vrsta z leve:
Patrick Palčič, Nal Ilc, Bor Fajfar, Lovro Juhart, Oskar Žagar, Jernej Mihelič, Maj Ilc, Jan Pucelj (trener).

Prednja vrsta z leve:
Gaber Starc, Jakob Legvart, Lan Lesar, Job Jakopič, Val Lesar, Mark Jurič, Matevž Košir, Nik Lovšin.

Manjkajo: Armin Handanagić, Aljaž Turk, Lars Lovšin Pucer, Anže Lovšin.

 

RD Riko Ribnica (MINI - II)

RD Riko Ribnica (MINI – II)

V kategorijo MINI-II so v sezoni 2023/24 uvrščeni dečki in deklice rojeni leta 2015 in mlajši.

Zgornja vrsta z leve:
Oskar Starc, Tilen Mihelič, Jure Adamič, Aljaž Jakopič, Žan Strnad;

Spodnja vrsta z leve: 
Lenart Osvald, Izak Tomšič, Aleksej Majkič Zbačnik, Miha Malovič, Maks Štupica, Alja Vrček (trenerka).

Manjka: Tilen Kljun.

 

RD Riko Ribnica (MINI - I)

RD Riko Ribnica (MINI – I)

V kategorijo MINI-I so v sezoni 2023/24 uvrščeni dečki in deklice rojeni leta 2017 in mlajši.

Zgornja vrsta z leve:
Jaka Švarc, Bine Lesar, Jakob Pakiž, Jure Nosan, Val Gornik, Jon Štanfelj, Vitan Zorec;

Spodnja vrsta z leve: 
Teo Bartol, Florijan Šegina, Matevž Perovšek, Gabriel Klajnšek, Rene Furlič Krajec, Mark Koščak.

 

RD Riko Ribnica (MINI - II - Dolenja vas)

RD Riko Ribnica (MINI – II – Dolenja vas)

V kategorijo MINI-II-Dolenja vas so v sezoni 2022/23 uvrščeni dečki in deklice rojeni leta 2012 in mlajši.

Stojijo z leve:
Gašper Lovšin, Naj Petek, Jure Starc, Žan Zobec, Mario Osvald, Žan Lovšin, Gašper Vidic, Miha Dejak, Andraž Petek (trener).

 

RD Riko Ribnica (MINI - I - Dolenja vas)

RD Riko Ribnica (MINI – I – Dolenja vas)

V kategorijo MINI-I-Dolenja vas so v sezoni 2022/23 uvrščeni dečki in deklice rojeni leta 2014 in mlajši.

Stojijo z leve:
Domen Merhar, Anže Klun, Alja Oberstar, Oton Podgorelec, Matej Smolič, Andraž Petek (trener).

Sedijo z leve:
Žan Mrhar, Luka Vidervol, Liam Debeljak, Anže Češarek, Tibor Omerza.