RK CELJE P.L. – RD RIKO RIBNICA 30:20 (15:13)

RK CELJE P.L. – RD RIKO RIBNICA 30:20 (15:13)

Pokal Slovenije, 1/16 finala, Celje, dvorana Zlatorog, sreda, 18.12.2019, ob 19:00: sodnika Bojan Brecelj in Dušan Deržek,  gledalcev 750: RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO - RD RIKO RIBNICA 30:20 (15:13). RK Celje : Ferlin, Vujović, Cvetko 1, Rakita 2, Razgor 2 (1), Marguč 3, Šarac 6, Grošelj, Poteko, Žabić 1, Kodrin 1, Horžen 4, Grebenc 2, Kljun 1, Leban, Novak 7 (3); RD Riko Ribnica: Bojić, Klarič, Ilc, Strmljan 1, Vujačić 1, Žagar, Knavs, Ranisavljević, Pahulje, Lešek, Cimerman 1, Kovačič 5, Pucelj 7 (4), Tomšič 3, M. Nosan, Setnikar 2. Sedemmetrovke: RK Celje 6 (4), RD Riko Ribnica 5 (4); Izključitve: RK Celje 2 minut, RD Riko Ribnica 10 minut; Rdeči ...

RD RIKO RIBNICA – RK TRIMO TREBNJE 29:28 (13:17)

RD RIKO RIBNICA – RK TRIMO TREBNJE 29:28 (13:17)

Liga NLB, 14. krog, Ribnica, dvorana ŠC Ribnica, petek, 13.12.2019, ob 20:00, sodnika Miran Teršek, Aljoša Žibret, gledalcev 320: RD RIKO RIBNICA - RK TRIMO TREBNJE 29:28 (13:17). RD Riko Ribnica: Bojić (1 obramba), Klarič (3 obrambe), Ilc, Strmljan 4, Vujačić 5, Žagar, Knavs 2, Ranisavljević 2, Pahulje 1, Lešek, Cimerman, Kovačič 5, Pucelj 1, Tomšič 1, M. Nosan, Setnikar 8; RK Trimo Trebnje: Tomić, Brana, Rašo 5 (2), Višček, Didovič 3, Seferović, Dobovičnik 2, Hamidović 2, Kotar 4, Udovič 2, Sašek, Šešić 4, Redek, Grbič 1, Horžen, Cirar 5; Sedemmetrovke: RD Riko Ribnica 4 (1); RK Trimo Trebnje 2 (2); Izključitve: RD Riko Ribnica 4 minute; RK ...

RK MARIBOR BRANIK – RD RIKO RIBNICA 25:26 (13:13)

RK MARIBOR BRANIK – RD RIKO RIBNICA 25:26 (13:13)

Liga NLB, 13. krog, Maribor, dvorana Tabor, sobota, 7.12.2019, ob 18:00, sodnika Leon Marinkovič, Žiga Vidali: RK MARIBOR BRANIK - RD RIKO RIBNICA 25:26 (13:13). RK Maribor Branik: Jerenec 9, Ranesvski 4 (3), Velkavrh 4, Miličević 2, Sivka 2, Planinšek 2, Kljun 2, Puc, Dosedla, Špelić, Hočevar, Budja, Ferjan, Zugan, Kocjančič, Sok; RD Riko Ribnica: Bojić (2 obrambi), Strmljan 5, Horvat 2, Vujačić 4, Žagar, Knavs 2, Ranisavljević 1, Pahulje 2, Lešek, Klarič (7 obramb), Cimerman, Kovačič 2, Pucelj 3, Tomšič, M. Nosan, Setnikar 5. Sedemmetrovke: RK Maribor Branik 3 (3), RD Riko Ribnica 1 (0); Izključitve: RK Maribor Branik 6 minut, Riko Ribnica 4 minut; Rdeči kartoni: ...

RD RIKO RIBNICA – RK SL. GRADEC 2011 30:23 (15:11)

RD RIKO RIBNICA – RK SL. GRADEC 2011 30:23 (15:11)

Liga NLB, 12. krog, Ribnica, dvorana ŠCR, sobota, 30.11.2019, ob 19:00: RD RIKO RIBNICA - RK SLOVENJ GRADEC 2011 30:23 (15:11). RD Riko Ribnica: Bojić, Klarič (17 obramb), Strmljan 3, Horvat 6, Vujačić 3, Žagar, Knavs 6, Ranisavljević, Pahulje, Lešek, Cimerman 1, Kovačič 2, Pucelj 1, Tomšič 3, M. Nosan, Setnikar 5 (2); RK Slovenj Gradec 2011 : Grobelnik 4, Cvetko 3, Glendža 6, Bulović, Banfro 2 (1), Yankovskyy Andrej 2, Pajt 4, Kresnik, Šiljeg, Lesjak, Jagodič, Lampret, Štumpfl, Yankovskyy Aljoša 2, Ošlovnik, Soldo. Sedemmetrovke: RD Riko Ribnica 2 (2); RK Slovenj Gradec 2011 1 (1); Izključitve: RD Riko Ribnica 6 minut; RK Slovenj Gradec 2011 2 minuti; Rdeči karton: ...

Loka-Riko (2)

RD URBANSCAPE LOKA – RD RIKO RIBNICA 25:25 (9:12)

Liga NLB, 9.krog, Škofja Loka, športna dvorana Poden, sobota, 9.11.2019, ob 20:30: RD URBANSCAPE LOKA – RD RIKO RIBNICA 25:25 (9:12). RD Urbanscape Loka: Vrbinc 3, Gartner, Grojzdek 1, Jamnik 8 (4), Jesenko M., Juričan, Setnikar,

Riko-Celje_10-2019_04

RD RIKO RIBNICA – RK CELJE 26:29 (11:13)

Liga NLB, 8. krog, Ribnica, dvorana ŠC Ribnica, sreda, 30.10.2019, ob 20:00, sodnika Bojan Lah, David Sok, gledalcev 630: RD RIKO RIBNICA – RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO 26:29 (11:13). RD Riko Ribnica: Bojić (7 obramb),

Dobova-Riko_10-2019_06

MRD DOBOVA – RD RIKO RIBNICA 26:33 (13:16)

Liga NLB, 7. krog, Dobova, športna dvorana Dobova, sobota, 19.10.2019, ob 19:00, sodnika Miloš Turnšek, Dejan Čretnik, gledalcev 250: MRD DOBOVA – RD RIKO RIBNICA 26:33 (13:16). MRD Dobova: Budalić, Bradeško 1, Dular, Gerjovič, Markušić 5,

Minsk_10-2019

SKA MINSK (BLR) – RD RIKO RIBNICA 28:23 (13:13)

Povratna tekma 2. kroga kvalifikacij pokala EHF, Minsk (Belorusija), dvorana Sport Palace Oruchye, nedelja, 13.10.2019, ob 17:00 (po lokalnem času): SKA MINSK – RD RIKO RIBNICA 28:23 (13:13). SKA Minsk: Maroz, Khmialkou 1, Leukhin, Hiryk

DSC_0211 (2)

RD RIKO RIBNICA – RD KOPER 31:27 (18:10)

Liga NLB, 6. krog, Ribnica, dvorana ŠC Ribnica, sreda, 9.10.2019, ob 19:00: RD RIKO RIBNICA – RD KOPER 31:27 (18:10). RD Riko Ribnica: Bojić (9 obramb), Klarič (7 obramb), Strmljan 4, Horvat 1, Vujačič 3, Žagar

Riko-Minsk_10-2019_03

RD RIKO RIBNICA – SKA MINSK (BLR) 33:33 (15:13)

Prva tekma 2. kroga kvalifikacij pokala EHF, Ribnica, dvorana ŠCR, sobota, 5.10.2019, ob 20:00, Marco Di Domenico, Lorenzo Fornasier (oba Italija), gledalcev 350: RD RIKO RIBNICA – SKA MINSK (Belorusija) 33:33 (15:13). RD Riko Ribnica: Bojić

71211526_2216784078433665_2866829960717271040_o

RD BUTAN PLINI IZOLA – RD RIKO RIBNICA 25:28 (12:15)

Liga NLB, 5. krog, Izola, dvorana KRAŠKA, sreda, 2.10.2019, ob 19:00, sodnika Pukšuč, Satler, gledalcev 500: RD BUTAN PLINI IZOLA – RD RIKO RIBNICA 25:28 (12:15). RD Butan Plini Izola: Jurič 2, Božič 3 (1), Brumen 1, Zorić-Stepančič,

Strani:«1234567...42»