LIGA NLB, 8.KROG: <BR>RD RIKO RIBNICA – RK GORENJE VELENJE

LIGA NLB, 8.KROG:
RD RIKO RIBNICA – RK GORENJE VELENJE

Liga NLB, 8.krog,Ribnica, dvorana ŠC Ribnica, sobota, 24.10.2020, ob 17:00: RD RIKO RIBNICA - RK GORENJE VELENJE. Tekma je zaradi stika ekipe z okuženo osebo prestavljena.

RK CELJE P. L. – RD RIKO RIBNICA 35:29 (18:14)

RK CELJE P. L. – RD RIKO RIBNICA 35:29 (18:14)

Liga NLB, 7. krog,Celje, športna dvorana Zlatorog, sobota, 17.10.2020, ob 17:30, sodnika Boštjan Žitnik, Dominik Majer, brez gledalcev: RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO - RD RIKO RIBNICA 35:29 (18:14). RK Celje Pivovarna Laško: Ivič (6 obramb), Vujovič (4 obrambe), Cvetko 1, Mazej, Marguč 7(4), Šarac 10, Grošelj 3, Poteko 1, Kodrin 3, Horžen 4, Grebenc, Kljun 1, Mlakar, Leban 3, Novak 2(2), Načinović; RD Riko Ribnica: Bojić (6 obramb), Glavan (4 obrambe), 1 zadetek; Strmljan 5, Petek, Eskeričić, Žagar, Knavs 1, Ranisavljević 3, Miličević 6, Pahulje, Nosan B. 3, Cimerman 5, Pucelj 4(2), Nosan M., Setnikar 1, Atanasov. Sedemmetrovke: RK Celje P.L. 6 (6), RD Riko Ribnica ...

RD RIKO RIBNICA – MRK KRKA 41:30 (19:13)

RD RIKO RIBNICA – MRK KRKA 41:30 (19:13)

Liga NLB, 6.krog,Ribnica, dvorana ŠCR, sobota, 10.10.2020, ob 19:00, sodnika Bojan Lah, David Sok, gledalcev 110: RD RIKO RIBNICA - MRK KRKA 41:30 (19:13). RD Riko Ribnica: Bojić (12 obramb), Glavan (4 obrambe), Strmljan 4, Gorenc, Eskeričić, Žagar, Knavs 4, Ranisavljević 6, Miličević 5, Pahulje, B. Nosan 7 (1), Cimerman 4, Pucelj 6 (1), M. Nosan, Setnikar 5. MRK Krka: Pavlin, Brajer, Bevec 3, Je. Avsec 2, Filipović, Majstorović, Ja. Avsec 6, Hvastija 1, Irman 2, Jakše 3 (1), Klemenčič 2, Rašo 1, Batagelj 2, Radović, Kukman 7 (5), Matko 1. Sedemmetrovke: RD Riko Ribnica 2 (2), MRK Krka 6 (6);Izključitve: RD Riko Ribnica ...

MRK KRKA – RD RIKO RIBNICA 30:37 (13:19)

Liga NLB, 11. krog, Novo mesto, športna dvorana Marof, sobota, 23.11.2019, ob 18:00, sodnika David Sok, Bojan Lah: MRK KRKA NOVO MESTO – RD RIKO RIBNICA 30:37 (13:19). MRK Krka: Bevec 1, Majstorović, Pršina 2, Hvastija,

RD RIKO RIBNICA – RK JERUZALEM ORMOŽ 32:29 (11:14)

Liga NLB, 10. krog, Ribnica,  dvorana ŠC Ribnica, sobota, 16.11.2019, ob 19:00, sodnika Dejan Čretnik, Miloš Turnšek, gledalcev 260: RD RIKO RIBNICA – RK JERUZALEM ORMOŽ 32:29 (11:14). RD Riko Ribnica: Bojić (1 obramba), Klarič (13

RD URBANSCAPE LOKA – RD RIKO RIBNICA 25:25 (9:12)

Liga NLB, 9.krog, Škofja Loka, športna dvorana Poden, sobota, 9.11.2019, ob 20:30: RD URBANSCAPE LOKA – RD RIKO RIBNICA 25:25 (9:12). RD Urbanscape Loka: Vrbinc 3, Gartner, Grojzdek 1, Jamnik 8 (4), Jesenko M., Juričan, Setnikar,

RD RIKO RIBNICA – RK CELJE 26:29 (11:13)

Liga NLB, 8. krog, Ribnica, dvorana ŠC Ribnica, sreda, 30.10.2019, ob 20:00, sodnika Bojan Lah, David Sok, gledalcev 630: RD RIKO RIBNICA – RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO 26:29 (11:13). RD Riko Ribnica: Bojić (7 obramb),

MRD DOBOVA – RD RIKO RIBNICA 26:33 (13:16)

Liga NLB, 7. krog, Dobova, športna dvorana Dobova, sobota, 19.10.2019, ob 19:00, sodnika Miloš Turnšek, Dejan Čretnik, gledalcev 250: MRD DOBOVA – RD RIKO RIBNICA 26:33 (13:16). MRD Dobova: Budalić, Bradeško 1, Dular, Gerjovič, Markušić 5,

SKA MINSK (BLR) – RD RIKO RIBNICA 28:23 (13:13)

Povratna tekma 2. kroga kvalifikacij pokala EHF, Minsk (Belorusija), dvorana Sport Palace Oruchye, nedelja, 13.10.2019, ob 17:00 (po lokalnem času): SKA MINSK – RD RIKO RIBNICA 28:23 (13:13). SKA Minsk: Maroz, Khmialkou 1, Leukhin, Hiryk

RD RIKO RIBNICA – RD KOPER 31:27 (18:10)

Liga NLB, 6. krog, Ribnica, dvorana ŠC Ribnica, sreda, 9.10.2019, ob 19:00: RD RIKO RIBNICA – RD KOPER 31:27 (18:10). RD Riko Ribnica: Bojić (9 obramb), Klarič (7 obramb), Strmljan 4, Horvat 1, Vujačič 3, Žagar

Strani:«1234567...44»