SPREMEMBA NA KLOPI ČLANSKE EKIPE

Rokometno javnost obveščamo, da je danes, 14.3.2019, prišlo do sporazumne prekinitve pogodbe med društvom in trenerjem Sinišo Markoto. Uprava je ocenila, da ekipa v dani situaciji potrebuje spremembo na trenerski klopi, ki bi zaustavila negativni trend zadnjih rezultatov ter ekipo vrnila v zmagovite tirnice. Vlogo prvega trenerja bo do konca letošnje sezone prevzel dosedanji pomočnik Damjan Škaper, Ribničan, nekoč odličen rokometaš, v zadnjih letih pa pomemben soustvarjalec največjih uspehov ribniškega rokometa.

Bivšemu trenerju Siniši Markoti se zahvaljujemo za uspehe, ki jih je dosegel na klopi ribniške ekipe, Damjanu Škaperju pa želimo mirno plovbo in kar se da uspešen zaključek sezone.

Uprava RD Riko Ribnica

More in Članska ekipa (45 of 280 articles)