Browsing all articles in Članska ekipa

RK TRIMO TREBNJE – RD RIKO RIBNICA 40:31 (20:14)

Liga NLB, 13. krog,Trebnje, dvorana OŠ Trebnje, petek, 15.12.2023, ob 18:30, sodnika Aljoša Žibret, Miran Teršek: RK TRIMO TREBNJE – RD RIKO RIBNICA 40:31 (20:14)   RK Trimo Trebnje: Skledar, Čudić (13 obramb), Herceg, Slatinek

RD RIKO RIBNICA – ŠRD ŠKOFLJICA 39:30 (24:12)

Liga NLB, 12. krog,Ribnica, dvorana ŠCR, sobota, 9.12.2023, ob 19:00: RD RIKO RIBNICA – ŠRD ŠKOFLJICA 39:30 (24:12)   RD Riko Ribnica: Braunović (4 obrambe), Dobaj (14 obramb), Pogorelec 1, Mihelič 2, Žagar 6, Ljevar

RD RIKO RIBNICA – RK SLOVENJ GRADEC 27:30 (13:16)

Pokal Slovenije, 1/8 finala,Ribnica, dvorana ŠC Ribnica, sreda, 6.12.2023, ob 19:00, sodnika Boštjan Žitnik, Brstin Kavalar: RD RIKO RIBNICA – RK SLOVENJ GRADEC 27:30 (13:16) RD Riko Ribnica: Braunović, Klarič, Dobaj (14 obramb), Pogorelec, Mihelič,

RK JERUZALEM ORMOŽ – RD RIKO RIBNICA 30:25 (16:12)

Liga NLB, 11. krog,Ormož, športna dvorana Hardek, petek, 1.12.2023, ob 18:15, sodnika Aljoša Žibret, Miran Teršek: RK JERUZALEM ORMOŽ – RD RIKO RIBNICA 30:25 (16:12)   RK Jeruzalem Ormož: Ranfl (17 obramb), Balent, Zemljič, Munda

RD RIKO RIBNICA – RD LL G. SLOVAN 38:32 (20:16)

Liga NLB, 10.krog,Ribnica, dvorana ŠCR, sobota, 18.11.2023, ob 19:00, sodnia Žiga Vidali, Leon Marinkovič, gledalcev 200: RD RIKO RIBNICA – RD LL G. SLOVAN 38:32 (20:16) RD Riko Ribnica: Braunović (5 obramb), Klarič, Dobaj (5

RD URBANSCAPE LOKA – RD RIKO RIBNICA 35:35 (21:12)

Liga NLB, 9. krog,Ribnica, dvorana ŠCR, sobota, 11.11.2023, ob 20:00, sodnika Matija Knez, Mitja Smolko: RD URBANSCAPE LOKA – RD RIKO RIBNICA 35:35 (21:12) RD Urbanscape Loka: Stanojlović 1 (9 obramb), Juričan (2 obrambi), Soršak

RK KRŠKO – RD RIKO RIBNICA 34:37 (19:20)

Pokal Slovenije, 1/16 finala,Krško, dvorana ŠC Krško, sreda, 8.11.2023, ob 19:00, sodnika Žiga Vidali, Leon Mirinkovič: RK KRŠKO – RD RIKO RIBNICA 34:37 (19:20)   RK Krško: Pandžić, Zupančič (8 obramb), Sredanović, Emeršič 2, Sintič

Strani:«1234567...59»