PREDSTAVITEV ČLANSKE EKIPE V SEZONI 2023/24, 2.DEL

Z velikim zadovoljstvom sporočamo, da se v domačo sredino vrača Uroš Knavs, letnik 1996!

Zadnji dve sezoni je preživel v Novem mestu, kamor je odšel v želji po večji minutaži, saj je v Ribnici v tistem obdobju več priložnosti na levem krilu dobival Jan Pucelj. Priložnost je zelo dobro izkoristil, pridobil prepotrebne izkušnje in v minuli sezoni postal celo najboljši strelec državnega prvenstva in hkrati odigral eno glavnih vlog pri osvojitvi 4. mesta v Ligi NLB ter bronasti medalji v pokalnem tekmovanju.
Pri še nedopolnjenih 27 letih se tako domov vrača v najboljših letih, zato bo v prihajajoči sezoni za našo ekipo zelo pomembna okrepitev.
V svoji prvi izjavi po povratku v Ribnico je Uroš povedal: “Veselim se nove sezone. Upam, da bo ta uspešna in s čim manj poškodbami v ekipi. Prav tako imam apetite po dobrem rezultatu in željo, da bodo tribune polne. Sam pa bom tako kot vedno dal vse od sebe, da pomagam ekipi do čim boljšega rezultata.”

Uroš, dobrodošel nazaj!

More in Članska ekipa (36 of 412 articles)