Liga NLB, 26. krog:
RK JERUZAELM ORMOŽ – RD RIKO RIBNICA

Liga NLB, 26. krog,
Ormož, športna dvorana Hardek, sobota, 27.5.2023, ob 18:30:

RK JERUZAELM ORMOŽ – RD RIKO RIBNICA

S porazom na zadnji domači tekmi sezone proti novomeški Krki, je postalo jasno, da bomo osvojili končno 5. mesto v državi. Tako zadnja tekma v Ormožu ne bo imela nobenega rezultatskega pomena, saj zmaga nobeni ekipi ne prinaša ničesar. Kljub vsemu se bomo ob vsej kadrovski okrnjenosti od sezone 2022/2023 poskušali posloviti dostojanstveno. Vemo, da so gostovanja v Ormožu vselej težka, zato bo za zmago potrebno prikazati predstavo podobno tisti iz Slovenj Gradca.
Za komentar pred tekmo smo prosili trenerja Boruta Mačka: “V zadnjem kolu prvenstva nas čaka še gostovanje pri pokalnemu finalistu Ormožu. Tekmo bomo odigrali borbeno in sproščeno ter poskusili z zmago zaključiti tekmovalno sezono.”

Vabljeni v Prlekijo !

More in Članska ekipa (23 of 396 articles)