RK DOBOVA – RD RIKO RIBNICA 32:30 (16:14)

Liga NLB, 11.krog,
Dobova, športna dvorana Dobova, sobota, 4.12.2021, ob 19:00, sodnika Uroš Nahtigal, Brstin Kavalar, gledelcav 100:

RK DOBOVA – RD RIKO RIBNICA 32:30 (16:14)


RK Dobova:
Husejnović (2 obrambi), Blaževič (7 obramb), Glogovšek, Šafranko 6, Abramović, Dragan 7, Luzar, Kučič, Rantah 8, Šukić 3, Kamnikar, Mladkovič 1, Mlakar 3, Ferenčak 2, Mijušković, Nešič 2;
RD Riko Ribnica: Glavan (1 obramba), Meštrić (9 obramb), Klarič (2 obrambi), Levstek, Gorenc, Žagar 2, Ljevar 1, Ranisavljević 1, Miličevič 4, Nosan 6, Cimerman 1, Simić 4, Pucelj 7 (3), Buneta 3, Begić Zbačnik 1,

Sedemmetrovke: RK Dobova 2 (0), RD Riko Ribnica 5 (4);
Izključitve: RK Dobova 10 minut, RD Riko Ribnica  4 minute;
Rdeči kartoni: Šafranko Rudolf Zvonimir (60.min., RK Dobova).

Tekmo smo dobro odprli ter prvi povedli, a domačini so se hitro predramili ter na krilih razpoloženega Mlakarja v 11. minuti povedli z dvema zadetkoma prednosti 6:4. Kljub dobri igri v obrambi, smo imeli težave v napadu, saj je blestel domači vratar Blaževič. Kljub nekaj težavam se nam je odprlo tudi v napadu, saj smo po delnem izidu 3:0 ter golu Puclja v 15. minuti tekme uspeli povesti z rezultatom 6:7. Po novem golu razpoloženega Puclja smo v 18. minuti tekme povedli z največjo prednostjo do takrat 7:9. Dobovčani so zopet dobro odgovorili ter po golu Šafranka v 22. minuti tekme izenačili na 10:10. Po vnovični dobri obrambi naših fantov in že šestem golu Puclja smo zopet povedli 10:12, kar je v minuto odmora prisililo domačega trenerja Radovanovića. Po njej so njegovi varovanci zaigrali bolje ter izkoristili naše napake in odgovorili z delnim izidom 3:0, kar je zopet prisilo v minuto odmora, tokrat našega Roberta Beguša. Do konca polčasa domačinov nismo uspeli ujeti, saj smo na odmor odšli z zaostankom 16:14.

Drugi polčas smo odprli precej bolje kot končali prvega, saj smo odgovorili z delnim izidom 5:1 ter povedli z rezultatom 17:19, kar je domačega trenerja zopet prisililo v minuto odmora. Dobovčani so ponovno odgovorili odlično, ki so z delnim izidom 3:0 zopet povedli 20:19. V 41. minuti so domačini zopet povedli z dvema zadetkoma prednosti in zopet je bil primoran ukrepati Robert Beguš, ki je vzel minuto odmora. Tudi to ni pomagalo, saj so domačini povedli z novo najvišjo prednostjo na tekmi 24:20. Enostavno nismo bili pravi in domačini so to izkoristili. V končnici tekme nam ni uspelo priti bližje kot na dva zadetka zaostanka, tako, da se je tekma končala s končnim rezultatom 32:30.

More in Članska ekipa (77 of 396 articles)