Sprememba na klopi članske ekipe

Rokometno javnost obveščamo, da je zaradi nekaj nepričakovanih porazov v zadnjem obdobju in neprepričljivi jeseni, med vodstvom kluba in trenerjem ekipe Damjanom Škaperjem prišlo do spoznanja, da ekipa potrebuje spremembo na trenerski klopi. Od današnjega dne dalje bo prvi trener ribniške ekipe Goran Cvijić, ki je v preteklosti že deloval v Slovanu, Škofji Loki, Velenju itd. Damjan Škaper ostaja član strokovnega vodstva ekipe v vlogi pomočnika trenerja.

Novemu trenerju želimo uspešno delo na klopi naše članske ekipe.

Gregor je po prvem treningu svoje občutke: “Zahvaljujem se vodstvu kluba za ponujeno priložnost. Veselim se novega izziva. Ribnica je ekipa, ki je bila vedno v samem vrhu slovenskega rokometa, kar je v tem trenutku tudi naš cilj. Čaka nas zelo težko ter zanimivo obdobje, a verjamem, da se bomo ob koncu sezone lahko pogovarjali o številnih lepih stvareh”

More in Članska ekipa (14 of 304 articles)