RD URBANSCAPE LOKA – RD RIKO RIBNICA 25:25 (9:12)

Liga NLB, 9.krog,
Škofja Loka, športna dvorana Poden, sobota, 9.11.2019, ob 20:30:

RD URBANSCAPE LOKA – RD RIKO RIBNICA 25:25 (9:12).

RD Urbanscape Loka: Vrbinc 3, Gartner, Grojzdek 1, Jamnik 8 (4), Jesenko M., Juričan, Setnikar, Mali, Pipp 4, Jesenko A 4, Pokorn, Božnar, Klemenčič, Šibanc 3 (2), Marinović, Atanasov 2 (1);
RD Riko Ribnica: Bojić, Klarič, Strmljan 2 Horvat 1, Vujačić 1, Žagar, Knavs 2, Ilc, Ranisavljević 3, Pahulje, Lešek 2, Cimerman, Pucelj 3 (1), Tomšič 3, Nosan, Setnikar 8 (6).

Sedemmetrovke: RD Urbanscape Loka 8 (7), RD Riko Ribnica 7 (7);
Izključitve: RD Urbanscape Loka 8 minut, RD Riko Ribnica 8 minut;
Rdeči kartoni: Ranisavljević Stefan (49 minuta);

Po prvem prvenstvenem porazu v prejšnjem krogu je naše fante tokrat čakalo eno izmed zahtevnejših gostovanj v sezoni. Kljub temu, da Gorenjci zaenkrat za sabo nimajo sezone, kot so si jo želeli, so v domači športni dvorani Poden vedno zelo neugoden nasprotnik.
Varovanci Damjana Škaperja so tekmo odlično odprli, saj so vodili praktično cel polčas. Kljub temu, da tekma ni bila najbolj atraktivna, saj smo videli ogromno število tehničnih napak ter zgrešenih metov, smo bili lahko z rezultatom 9:12 ob polčasu zadovoljni.
Drugi polčas so naši fantje odprli dobro, saj so v 36. minuti vodili z rezultatom 12:15, na to pa je sledil 10 minutni mrk v napadu. Domačim je v tem obdobju uspel delni izid 6:1, s katerim so prešli v vodstvo 18:16. V 48. minuti je sledil je še rdeči karton Stefana Ranisavljevića, kar so domačini dobro izkoristili ter v 49. minuti povedli z najvišjo prednostjo na tekmi 22:17. Da bi prekinil domači nalet je bil Damjan Škaper prisiljen vzeti minuto odmora, po kateri pa so se njegovi varovanci prebudili. Z delnim izidom 3:8 do konca tekme, so prišli do težko prigarane točke, s čimer Ribničani ostajajo še naprej neporaženi v gosteh.

Damjan Škaper je po tekmi dejal: “Premalo naših igralcev je bilo na tej tekmi razpoloženih. Pri zaključnih strelih smo preveč grešili in posledično pustili nasprotniku, da se razigra. Loki čestitam za točko.”

More in Članska ekipa (43 of 306 articles)