RD RIKO RIBNICA – SKA MINSK (BLR) 33:33 (15:13)

Prva tekma 2. kroga kvalifikacij pokala EHF,
Ribnica, dvorana ŠCR, sobota, 5.10.2019, ob 20:00, Marco Di Domenico, Lorenzo Fornasier (oba Italija), gledalcev 350:

RD RIKO RIBNICA – SKA MINSK (Belorusija) 33:33 (15:13).

RD Riko Ribnica: Bojić 1 (6 obramb), Klarič (2 obrambi), Strmljan 4, Horvat 4, Vujačić 2, Žagar 3, Knavs 1, Ranisavljević 2, Pahulje, Lešek 1, B. Nosan 2, Cimerman, Pucelj 11 (4), Tomšič 1, M. Nosan, Setnikar 1;
SKA Minsk: Maroz, Hmalkov 4, Leuhin 1, Hirik 6, Aljohin 5, Nikulenka 2, Stasjuk, Kamšik, Kišov, Krivenka 5, Rutenka 1, Ušal, Čerkaščenko 4, Bohan 1, Brouka 1, Šilovič 3.

Sedemmetrovke: RD Riko Ribnica 4 (4), SKA Minsk 4 (4);
Izključitve: RD Riko Ribnica 12, SKA Minsk 16 minut;
Rdeči karton: -.

Po nekoliko slabšem uvodu v tekmo, so se naši fantje prebudili ter goste dohiteli in prehiteli. Tako smo polčas dobili z dvema zadetkoma prednosti 15:13, kljub temu, da smo vodili tudi že z večjo razliko. Drugi polčas smo odprli dobro ter držali razliko dveh treh zadetkov, nato pa je v ospredje vse bolj prihajala fizična prednost gostov. Tako so nas v zaključku tekme dohiteli ter tudi prehiteli, a je Miha Tomšič 16 sekund pred koncev zadel za izenačenje 33:33 ter s tem postavil končni rezultat tekme.

More in Članska ekipa (151 of 409 articles)