Prijateljske tekme članov v avgustu 2017

Članska ekipa, ki v sredo, 26.7.2017, pod vodstvom novega stratega Siniše Markote začenja priprave za prihajajočo sezono, bo v avgustu odigrala kar nekaj zanimivih prijateljskih tekem.
Za naše navijače bodo zanimive predvsem tiste, ki bodo odigrane pred domačim občinstvom. Še posebej smo veseli, da nam je uspelo v ribniško dvorano privabiti evropskega velikana HC Meshkov Brest iz Belorusije in petouvrščeno ekipo madžarske prve lige Csurgoi KK.
Zaradi povečanih stroškov organizacije mednarodnih tekem in obveznosti do gostujočih ekip smo za ti tekmi primorani pobirati vstopnino. Bo pa vstopnina brezplačna za vse imetnike letnih vstopnic za preteklo sezono.

Zadnji konec tedna v avgustu bo na sporedu tudi tradicionalni Šilčev memorial. Seznam sodelujočih ekip in urnik tekem bo objavljen naknadno.

Prodaja letnih vstopnic za prihodnjo sezono bo stekla v prvi polovici avgusta, o čemer boste pravočasno obveščeni na naši spletni strani.

Hvala za razumevanje in vljudno vabljeni na vse tekme, tako v domačo dvorano kakor tudi na gostovanja !!!