Siniša Markota novi trener članske ekipe

Siniša Markota, oseminštirideset letni Dalmatinec, trenutno trener članov RD Urbanscape Loka, bo v sezoni 2017/18 prevzel vodenje naše članske ekipe. Pred dnevi je s predsednikom društva Markom Obrstarjem podpisal dvoletno pogodbo.

Siniša je bil v preteklosti odličen rokometaš, ki je leta 2000 z ekipo Metkovića osvojil pokal EHF. Bil je tudi član hrvaške reprezentance. Potem, ko se je posvetil trenerskemu delu, pa je vodil rokometaše Splita, Crikvenice in Izviđača, deloval je tudi v Katarju in Turčiji. Lansko leto se je preselil v Škofjo Loko, kjer se je z mlado ekipo rokometašev v letošnji sezoni celo uspel uvrstiti v končnico za prvaka lige NLB.

Prvi trening z Ribničani bo opravil takoj po koncu tekoče sezone, nato pa zagrizel v delo s pričetkom nove sezone v začetku avgusta.

Siniša, dobrodošel v Ribnici !!!