ROKOMETNI DOGODEK LETA 2016

Uvrstitev RD Riko Ribnice v skupinski del Pokala EHF je po mnenju sledilcev FaceBook strani Rokometne zveze Slovenije rokometni dogodek leta 2016!

Najprej je v 1/4 finalu ribniški dogodek premočno premagal uvrstitev RK Krim Mercator v 2. del lige prvakov za ženske.
V polfinalu ste izbirali med uspehom naših fantov in naslovom državnega prvaka RK Celja Pivovarne Laško. Tudi v polfinalu je bil izid močno na strani ribniškega uspeha.
V finalu pa ste se odločali med ribniškim dosežkom in uspehom članske rokometne reprezentance, ki je na Olimpijskih igrah v Riu osvojila 6 mesto. Izid v nobenem trenutku ni bil vprašljiv, saj je bilo skoraj 90 odstotkov vseh glasov namenjenih zgodovinskemu uspehu ribniških rokometašev.

Hvala pristašem za tako številčno podporo !!!

More in Članska ekipa (279 of 409 articles)