SDA IN SDB UVRŠČENA NA FINAL-4 !!!

V torek, 10.5.2015 so naši starejši dečki B odigrali zadnjo tekmo v polfinalni skupini in si v neposrednem dvoboju s Celjani priborili nastop na zaključnem turnirju najboljših štirih ekip v Sloveniji.
Zadnji teden pred prvomajskimi prazniki so si tudi starejši dečki A z zmagama nad Krčani in Celjani priigrali nastop na zaključnem turnirju. Še več, z zmago v polfinalni skupini so pridobili tudi pravico do organizacije le tega.

Na finalni turnir za državnega prvaka SDB, ki bo 20. in 22.5.2016 v Novem mestu, so se uvrstile naslednje ekipe:
– MRK Krka Novo mesto,
– ŠD Moker Ig,
– RK Jeruzalem Ormož,
– RD Riko Ribnica.

Na finalni turnir za državnega prvaka SDA ki bo 28. in 29.5.2016 v Ribnici, so se uvrstile naslednje ekipe:
– RK Sviš Ivančna Gorica,
– RD Urbanscape Loka Škofja Loka,
– RK Krško,
– RD Riko Ribnica.

Čestitke našim dečkom in držimo pesti za čim boljšo uvrstitev ob koncu tekmovanja !!!

More in Mladi (7 of 21 articles)