RK CELJE P. L. – RD RIKO RIBNICA 38:29 (19:16)

1. rokometna NLB Leasing liga, 16. krog,

Celje, športna dvorana Zlatorog, sobota, 6.2.2015, ob 18. uri:

RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO – RD RIKO RIBNICA 38:29 (19:16).

Ribniški rokometaši so v prvi tekmi spomladanskega nadaljevanja prvenstva gostovali v Celju. Skozi celoten prvi polčas so se držali izjemno dobro, saj si aktualni državni prvaki do 34. minute niso uspeli priigrati več kot treh golov prednosti (21:18). Žal pa so med 35. in 40. minuto nastopile črne minute ribniških rokometašev in Celjani so z delnim rezultatom 7:0 ušli na 28:18 in si praktično zagotovili zmago. V zadnjih 20 minutah so bili naši fantje zopet povsem enakovredni tekmec na igrišču, saj Štajercem do konca tekme niso pustili razlike povečati niti za zadetek.
Končna razlika 9 golov (38:29) je sicer dokaj visoka, vendar nas igra v večjem delu tekme navdaja z optimizmom, da bomo že naslednjo tekmo, ko v Ribnico prihaja Trimo iz Trebnjega, v igri za zmago, ki je v boju za končnico nujna.

(Foto: Slavko Kolar)

More in Članska ekipa (332 of 410 articles)