RD RIKO RIBNICA – RD URBANSCAPE LOKA 26:29 (13:12)

1. rokometna NLB Leasing liga, 9.krog,

Ribnica, 31.10.2015, dvorana ŠC Ribnica, gledalcev 250, sodnika Backovič (Ljubljana) in Lah (Ormož).

RD Riko Ribnica: Leban 4 (3), Fink 8, Grebenc 3, Knavs, Henigman, Skušek 2, Pucelj 1, Abrahamsberg 1, Pahulje, Nosan 7, Klarič, Kljun, Perovšek, Batinič, Atanasov, Košmrlj.
RD Urbanscape Loka: Rakovec 1, Šibanc 4, Gartner, Jenko-Bogdanič 4, Kavčič 9, M. Vrbinc 4, Korošec, Dolenec, Cingesar, Bradeško 2, Pajntar, Rant, Bergant, Rebič, Kete 5, A. Vrbinc.

Sedemmetrovke: RD Riko Ribnica 3 (3), RD Urbanscape Loka,
Izključitve: RD Riko Ribnica 8 minut, RD Urbansacpe Loka 10 minut.

Ekipa Urbanscape Loka je s peto prvenstveno zmago (ob tem ima še en remi) zbrala enajst točk in je trenutno šesta na prvenstveni lestvici. Ribničani so po devetih krogih pri osmih točkah (štiri zmage, pet porazov) in zasedajo deveto mesto.
Slab začetek domačih, ki so zaostajali z 1:4, še ni pomenil takšnega nadaljevanja. Sledil je namreč delni izid 7:0 in vodstvo Ribničanov z 8:4, v tem času pa se je najbolj izkazal Blaž Fink.
Toda tudi ta prednost ni zadostovala za mirno nadaljevanje. Naslednji so niz naredili gostje, ki so se do polčasa tekmecem približali le na gol zaostanka (12:13). V drugem polčasu sta bili ekipi skupaj do rezultata 18:18.
Potem so Škofjeločani prišli do gola ali dveh prednosti. Čeprav je bila tekma do konca tesna, minimalne prednosti niso več spustili iz rok, nazadnje pa je bila končna razlika +3, kar je bila tudi izenačena največja prednost v drugem delu.

Sponzor tekme: Zavarovalnica TRIGLAV d.d.

More in Članska ekipa (340 of 409 articles)