Prijateljska tekma:
RD RIBNICA RIKO HIŠE – RD SLOVAN 30:24 (11:10)

Dobra dva tedna po zadnjem krogu rednega dela prvenstva v prvi NLB Leasing ligi, se je na prijateljsko tekmo vrnil nasprotnik, ki je eden redkih, ki mu je uspelo v ribniški dvorani ostati neporažen.

Ribnica, 10.3.2014, dvorana ŠC Ribnica, gledalcev 100, sodnika: Nahtigal, Smolko

RD RIBNICA RIKO HIŠE – RD SLOVAN LJUBLJANA 30:24 (11:10)

Začetek tekme je bil izenačen. Slovan je vodil samo enkrat (3:4), drugače pa so bili ves čas v rahli prednosti Ribničani, ki pa si v prvem polčasu niso uspeli priigrati večje razlike. V drugem polčasu so domačini zaigrali bolj zavzeto in razlika je hitro narasla na največ sedem golov, ki se je z rahlimi nihanji ohranila do konca tekme.
Najboljši strelci pri domačih so bili Fink 5, Leban 4 (1), Batinič 4, ter Atanasov, Grebenc, Nosan, Pucelj in Markovič 3.
Pri gostih sta izstopala Pogačnik 6 in Sankovič 6 (1).

Prihodnjo soboto v 1. krogu končnice za prvaka v 1. NLB Leasing ligi naši fantje gostujejo v Celju.

More in Članska ekipa (396 of 410 articles)