Prijateljska tekma:
RD RIBNICA RIKO HIŠE – RK SVIŠ I.GORICA 28:25 (15:9)

Medtem ko je v 1. rokometni NLB Leasing ligi premor, se vse ekipe vneto pripravljajo na nadaljevanje sezone, ki se za naše igralce začne 29.1.2014 s tekmo v Ormožu.
V tem obdobju so naši fantje imeli v načrtu tri prijateljske tekme, od katerih so dve že odigrali. Najprej so pred domačimi gledalci premagali reprezentanco Kuvajta, nato pa so prejšnji petek gostovali v Ivančni Gorici, kjer so po dobri igri in vodstvu v prvem polčasu, v drugem popustili in izgubili z izidom 36:32 (15:19). 

V sredo so v domači dvorani Ribničani odigrali še tretjo pripravljalno tekmo.

RD RIRBNICA RIKO HIŠE – RK SVIŠ IVANČNA GORICA 28:25 (15:9).

Ribničani so tudi to tekmo začeli silovito in si do odmora priigrali lepo prednost. V nadaljevanju so dobili priložnost vsi igralci, vnema je malo popustila in razlika se je zmanjšala, vendar pa zmaga v nobenem trenutku ni bila ogrožena.

More in Članska ekipa (315 of 323 articles)