Koledar

Mesec:

Leto:


« Nazaj Oktober 2019 Naprej »
Ponedeljek Torek Sreda Cetrtek Petek Sobota Nedelja
  1
2
* RD Riko Ribnica – RK KočevjeRD Riko Ribnica – RK Kočevje

Ura: 17:45

SD A,
Predtekmovanje CENTER II,
2. krog, sezona 2019/20

* RD B.P. Izola-RD Riko RibnicaRD B.P. Izola-RD Riko Ribnica

Ura: 19:00

Liga NLB
5. krog, sezona 2019/20

3
* RD Riko Ribnica – RK KočevjeRD Riko Ribnica – RK Kočevje

Ura: 17:30

Mladinci,
2. liga – CENTER, 2. krog,
sezona 2019/20

4
5
* RK Sviš – RD Riko RibnicaRK Sviš – RD Riko Ribnica

Ura: 13:00

SD B,
Predtekmovanje CENTER II,
5. krog, sezona 2019/20

* RK Sviš – RD Riko RibnicaRK Sviš – RD Riko Ribnica

Ura: 14:30

SD A,
Predtekmovanje CENTER II,
5. krog, sezona 2019/20

* RK Sviš – RD Riko RibnicaRK Sviš – RD Riko Ribnica

Ura: 16:15

Kadeti,
Predtekmovanje CENTER II,
5. krog, sezona 2019/20

* RD Riko Ribnica – SKA MinskRD Riko Ribnica – SKA Minsk

Ura: 20:00

1. tekma 2. kroga kvalifikacij pokala EHF.

6
* RD Riko Ribnica – RK ČrnomeljRD Riko Ribnica – RK Črnomelj

Ura: 10:00

MD B,
Predtekmovanje CENTER II,
2. krog, sezona 2019/20

* RD Riko Ribnica – RK ČrnomeljRD Riko Ribnica – RK Črnomelj

Ura: 11:15

MD A,
Predtekmovanje CENTER II,
2. krog, sezona 2019/20

* RK Črnomelj – RD Riko RibnicaRK Črnomelj – RD Riko Ribnica

Ura: 14:30

Mladinci,
2. liga – CENTER, 5. krog,
sezona 2019/20

7
8
9
* RD Riko Ribnica – RD KoperRD Riko Ribnica – RD Koper

Ura: 19:00

Liga NLB
6. krog, sezona 2019/20

10
11
12
* RD Riko Ribnica – RK ČrnomeljRD Riko Ribnica – RK Črnomelj

Ura: 10:00

SD A,
Predtekmovanje CENTER II,
6. krog, sezona 2019/20

* RD Riko Ribnica – RK ČrnomeljRD Riko Ribnica – RK Črnomelj

Ura: 11:30

Kadeti,
Predtekmovanje CENTER II,
6. krog, sezona 2019/20

13
* RK Sviš – RD Riko RibnicaRK Sviš – RD Riko Ribnica

Ura: 11:00

MD B,
Predtekmovanje CENTER II,
3. krog, sezona 2019/20

* RK Sviš – RD Riko RibnicaRK Sviš – RD Riko Ribnica

Ura: 12:15

MD A,
Predtekmovanje CENTER II,
3. krog, sezona 2019/20

* SKA Minsk – RD Riko RibnicaSKA Minsk – RD Riko Ribnica

Ura: 17:00

2. tekma 2. kroga kvalifikacij pokala EHF.
(ob 16:00 po slovenskem času)

14
15
16
* RD Riko Ribnica-RD H. ŠmartnoRD Riko Ribnica-RD H. Šmartno

Ura: 17:30

Mladinci,
2. liga – CENTER, 6. krog,
sezona 2019/20

17
18
19
* RD Riko Ribnica – MRK KrkaRD Riko Ribnica – MRK Krka

Ura: 10:00

MD B,
Predtekmovanje CENTER II,
4. krog, sezona 2019/20

* MRK Krka – RD Riko RibnicaMRK Krka – RD Riko Ribnica

Ura: 10:00

Kadeti,
Predtekmovanje CENTER II,
7. krog, sezona 2019/20

* RD Riko Ribnica – MRK KrkaRD Riko Ribnica – MRK Krka

Ura: 11:15

MD A,
Predtekmovanje CENTER II,
4. krog, sezona 2019/20

* MRD Dobova – RD Riko RibnicaMRD Dobova – RD Riko Ribnica

Ura: 19:00

Liga NLB
7. krog, sezona 2019/20

20
* MRK Krka – RD Riko RibnicaMRK Krka – RD Riko Ribnica

Ura: 10:30

SD B,
Predtekmovanje CENTER II,
7. krog, sezona 2019/20

* MRK Krka – RD Riko RibnicaMRK Krka – RD Riko Ribnica

Ura: 12:00

SD A,
Predtekmovanje CENTER II,
7. krog, sezona 2019/20

* ŠD Škofljica-RD Riko RibnicaŠD Škofljica-RD Riko Ribnica

Ura: 17:00

Mladinci,
2. liga – CENTER, 7. krog,
sezona 2019/20

21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
* RD Riko Ribnica-RK Celje P.L.RD Riko Ribnica-RK Celje P.L.

Ura: 20:00

Liga NLB
8. krog, sezona 2019/20

31
     
Kategorije
 Člani
 Člani – Pokal
 Člani – Pokal EHF
 Kadeti
 MD A
 MD B
 MD C
 Mini rokomet
 Mladinci
 SD A
 SD B