Koledar

Mesec:

Leto:


« Nazaj Februar 2020 Naprej »
Ponedeljek Torek Sreda Cetrtek Petek Sobota Nedelja
          1
* RD Riko Ribnica – RK GrosupljeRD Riko Ribnica – RK Grosuplje

Ura: 10:00

MD A,
Predtekmovanje CENTER II,
14. krog, sezona 2019/20

* RD Riko Ribnica – RK GrosupljeRD Riko Ribnica – RK Grosuplje

Ura: 11:15

MD B,
Predtekmovanje CENTER II,
14. krog, sezona 2019/20

* MRK N.Gorica – RD Riko RibnicaMRK N.Gorica – RD Riko Ribnica

Ura: 17:00

SD A, polfinalna skupina B,
1. krog, sezona 2019/20.

* RD Riko Ribnica-RD B.P. IzolaRD Riko Ribnica-RD B.P. Izola

Ura: 19:00

Liga NLB
16. krog, sezona 2019/20

2
* RK T.Trebnje-RD Riko RibnicaRK T.Trebnje-RD Riko Ribnica

Ura: 11:45

SD B, polfinalna skupina B,
1. krog, sezona 2019/20.

* MRD Dobova – RD Riko RibnicaMRD Dobova – RD Riko Ribnica

Ura: 16:30

Mladinci,
2. liga – Finale 1-6, 2. krog,
sezona 2019/20

3
4
5
6
7
* SRD Škofljica-RD Riko RibnicaSRD Škofljica-RD Riko Ribnica

Ura: 17:45

SD B, polfinalna skupina B,
2. krog, sezona 2019/20.

8
* RD Š.Jadran – RD Riko RibnicaRD Š.Jadran – RD Riko Ribnica

Ura: 10:30

SD A, polfinalna skupina B,
2. krog, sezona 2019/20.

* RD Riko Ribnica-RK Celje P.L.RD Riko Ribnica-RK Celje P.L.

Ura: 11:00

Kadeti, polfinalna skupina C,
2. krog, sezona 2019/20.

* RD Koper – RD Riko RibnicaRD Koper – RD Riko Ribnica

Ura: 19:00

Liga NLB
17. krog, sezona 2019/20

9
* MDC, Skupina III, 4. turnirMDC, Skupina III, 4. turnir

Ura: 10:00

MD C, Metlika,
4. turnir, Skupina III, sezona 2019/20.
10:00 RK Metlika – RD Riko Ribnica,
10:45 RD Riko Ribnica – MRK Krka N.mesto,
11:30 RK Metlika – MRK Krka N.mesto.

* RD Riko Ribnica – RD KoperRD Riko Ribnica – RD Koper

Ura: 17:00

Mladinci,
2. liga – Finale 1-6, 3. krog,
sezona 2019/20

10
11
12
* RD Riko Ribnica – RD U. LokaRD Riko Ribnica – RD U. Loka

Ura: 16:30

SD B, polfinalna skupina B,
3. krog, sezona 2019/20.

13
14
* RD Riko Ribnica – MRD DobovaRD Riko Ribnica – MRD Dobova

Ura: 19:00

Liga NLB
18. krog, sezona 2019/20

15
* RK Sevnica . RD Riko RibnicaRK Sevnica . RD Riko Ribnica

Ura: 14:30

Kadeti, polfinalna skupina C,
3. krog, sezona 2019/20.

* RK Sviš I.G.-RD Riko RibnicaRK Sviš I.G.-RD Riko Ribnica

Ura: 16:00

SD A, polfinalna skupina B,
3. krog, sezona 2019/20.

16
17
18
19
* RK Celje P.L.-RD Riko RibnicaRK Celje P.L.-RD Riko Ribnica

Ura: 17:30

Liga NLB
19. krog, sezona 2019/20

20
21
* RK T.Trebnje-RD Riko RibnicaRK T.Trebnje-RD Riko Ribnica

Ura: 18:30

Kadeti, polfinalna skupina C,
1. krog, sezona 2019/20.

22
23
24
25
26
27
28
29
* RD Riko Ribnica- RD U. LokaRD Riko Ribnica- RD U. Loka

Ura: 19:00

Liga NLB
20. krog, sezona 2019/20

 
Kategorije
 Člani
 Člani – Pokal
 Člani – Pokal EHF
 Kadeti
 MD A
 MD B
 MD C
 Mini rokomet
 Mladinci
 SD A
 SD B