Mini rokomet

RD Riko Ribnica (MLAJŠI DEČKI C)

RD Riko Ribnica (MLAJŠI DEČKI C)

V kategorijo Mlajši dečki C so v sezoni 2018/19 uvrščeni dečki in deklice rojeni leta 2008 in mlajši.

Zadnja vrsta z leve:
Srečko Medič, Nejc Bolha, Maks Lovšin, Maj Košir, Mark Kraljič, Matic Levstek, Timotej Žabič, Aleksej Klun, Domen Pahulje (trener);

Prednja vrsta z leve:
Ožbe Belaj, Nik Levstek, Tian Kucler, Enej Mihelič, Žan Podlogar Žagar, Stefan Rakas, Tilen Andoljšek

 

RD Riko Ribnica (MINI - III)

RD Riko Ribnica (MINI – III)

V kategorijo MINI-II so v sezoni 2018/19 uvrščeni dečki in deklice rojeni leta 2009 in mlajši.

Zadnja vrsta z leve:
Nik Rus, Patrik Pugelj, Imad Begić, Žiga Fajfar, Nik Belaj, Gašper Češarek, Lev Svit Štupica, Žan Leban, Jan Hojč, Jan Pucelj (trener);

Zadnja vrsta z leve:
Maj Turk, Izak Ilc, Žan Prelesnik, Urban Turk, Lan Lah, Bastian Bolha, Lovro Slavec, Jakob Bojc, Matic Gornik.

 

RD Riko Ribnica (MINI - II)

RD Riko Ribnica (MINI – II)

V kategorijo MINI-III so v sezoni 2018/19 uvrščeni dečki in deklice rojeni leta 2010 in mlajši.

Zadnja vrsta z leve:
Jan Starc, Miha Tanko, Rik Mihelič, Gašper Kljun, Tim Sinanovič, Patrik Kavšček, Staš Adamič, Aljoša Oražem, Alja Vrček (trenerka);

Prednja vrsta z leve:
Enej Oražem, Maks Lesar, Maj Krnc, Miha Tanko, Enej Arko, Taj Belaj, Gašper Centa, Ažbe Čampa.

 

RD Riko Ribnica (MINI - I)

RD Riko Ribnica (MINI – I)

V kategorijo MINI-I so v sezoni 2018/19 uvrščeni dečki in deklice rojeni leta 2011 in 2012.

Zadnja vrsta z leve:
Luka Merhar, Mark Lušin, Nal Dejak, Vid Oberstar, Leon Lenasi, Nik Starc, Anej Vidervol, Anže Levstik, Alesandro Ambrožič, Miha Lovšin;

Prednja vrsta z leve:
Anej Pajk, Sven Pajnič, Erazem Pakiž, Kali Mavrin, Miha Rus, Bor Oražem, Bor Križan, Nejc Centa, Enej Kauković, Tilen Ilc, Domen Pahulje (trener).

 

RD Riko Ribnica (MINI - Dolenja vas - II)

RD Riko Ribnica (MINI – Dolenja vas – II)

V kategorijo MINI Dolenja vas – I so v sezoni 2018/19 uvrščeni dečki rojeni leta 2008 in 2009.

Zadnja vrsta z leve:
Jošt Petek, Luka Vidervol, Tilen Nenadić, Lovro Rus, Liam Lovšin;

Prednja vrsta iz leve:
Tian Damijan De Zordo, Urban Mihelič, Maks Ilc, Anže Stadler, Matic Nenadić.

 

RD Riko Ribnica (MINI - Dolenja vas - I)

RD Riko Ribnica (MINI – Dolenja vas – I)

V kategorijo MINI Dolenja vas – II so v sezoni 2018/19 uvrščeni dečki rojeni leta 2010 do 2012.

Zadnja vrsta z leve:
Maj Vidic, Mark Petek, Patrik Merhar, Lenart Rus, Matevž Vidic, Ina Lovšin;

Prednja vrsta z leve:
Denis Češarek, Jaka Haler, Matic Kromar, Jan Haler, Tijan Češarek, Anže Kromar.