RK SLOVENJ GRADEC 2011 – RD RIKO RIBNICA 33:36 (18:16)

Liga NLB, 1.krog,
Slovenj Gradec, športna dvorana Slovenj Gradec, sreda, 4.9.2019, ob 19:00, sodnika Ozren Backovič, Mirko Palačkovič, gledalcev 500:

RK Slovenj Gradec: Pajt 12, Cvetko 7, Glendža 4, Lesjak 4, Andrej Yankovskyy 3, Bulovič 2, Tajnik 1, Humek, Kresnik, Aljoša Yankovskyy, Veršovnik, Banfro, Ošlovnik, Štumpfl, Jagodič, Skledar;
RD Riko RibnicaBojić, Strmljan 4, Horvat 2, Vujačić 6, Žagar 5, Knavs 4 (1), Ilc, Pahulje, Lešek 2, Nosan B. 2, Klarič, Cimerman 2, Pucelj 6 (4), Tomšič 3, Nosan M;

Sedemmetrovke: RK Slovenj Gradec 2011 4 (4), RD Riko Ribnica 6 (5);
Izključitve: RK Slovenj Gradec 2011 14 minut, RD Riko Ribnica 10 minut;

Med tekmama v kvalifikacijah pokala EHF so Ribničani s tekmo v Slovenj Gradcu odprli novo sezono državnega prvenstva. Domačini, ki so se v prvo ligo vrnili po dveh letih so bili pričakovano zelo neugoden nasprotnik. Pred nabito polno dvorano so odlično začeli ter na krilih domačih navijačev dobili prvi polčas z rezultatom 18-16. Tudi drugi polčas so domačini prikazali odlično igro ter na krilih Kenana Pajta ter Roka Cvetka vodili vse do zadnje četrtine tekme, ko so počasi prevladale izkušnje, daljša klop ter kakovost ribniške ekipe. Tako so gostje v zaključku tekme uspeli streti žilave Korošce ter tekmo dobiti z rezultatom 33-36.

More in Članska ekipa (154 of 406 articles)