GOG GUDME – RD RIKO RIBNICA 32:27 (19:10)

Prve tekme v skupinskem delu pokala EHF proti berlinskim lisicam si ne bomo zapomnili po rezultatu, ampak po obisku in fantastičnem vzdušju, ki so ga pripravili ribniški ljubitelji rokometa.
Druga pa nam bo ostala v spominu zaradi slabih prvih 40 minut, v katerih so si Ribničani pridelali kar 11 golov zaostanka ter zelo dobri zadnji tretjini tekme, ko so se domačinom iz dežele Olimpijskih prvakov približali na vsega 4 zadetke zaostanka in imeli kar nekaj napadov za dodatno znižanje razlike, vendar jim žal ni uspelo.

GOG Arena Gudme (Danska), sobota, 18.2.2017, ob 18:45, sodnika Andrey Kaveshnikov, Petr Plotnikov (oba Rusija), delegat Gudjon L. Sigurdsson (Islandija), gledalcev 950:

GOG GUDME – RD RIKO RIBNICA 32:26 (19:10).

GOG Gudme: Möller 9, Johannessen 5, Vest Kirkelokke 5, Joendal 4, Laen 3, Jakobsen 2, Møller 2, Lonberg 1, Strandgaard Petersen 1, Bruus, Christensen, Krabbe, Kronborg, Mikkelsen.
RD Riko Ribnica: Klarič, Perovšek, Leban 8, Fink 3, Grebenc 1, Knavs, Henigman 6, Skušek 2, Pucelj 1, Pahulje, Nosan 2, Kovačič 1, Kljun, Setnikar 1, Kulenović 2, Košmrlj.

Sedemmetrovke: GOG Gudme 7 (7), RD Riko Ribnica 6 (5);
Izključitve: GOG Gudme 10 minut, RD Riko Ribnica 12 minut;
Rdeči kartoni: Košmrlj 40′ (3 x 2′).

More in Članska ekipa (271 of 409 articles)