RD RIKO RIBNICA – RK JERUZALEM ORMOŽ 32:28 (12:12)

V 1. tekmi nadaljevanja domačega prvenstva so naši fantje težje od pričakovanega prišli do novega para točk.

Liga NLB (1. A DRL), 17. krog,
Dvorana ŠC Ribnica, sreda, 1.2.2017, ob 19. uri, sodnika Žitnik Boštjan, Majer Dominik, gledalcev 300:

RD RIKO RIBNICA – RK JERUZALEM ORMOŽ 32:28 (12:12).

Ribničani so povedli z 2:0, nato pa so vse do 25. minute in izida 8:12 prevladovali gostje. Ribničani so pred kocem polčasa le strnili vrste ter do odmora izenačili na 12:12.
Takoj na začetku drugega dela so ribniški rokometaši zagospodarili na igrišču ter že v nekaj minutah nadaljevanja povedli za 4 gole (43. minuta, 19:15). Prleki se niso predajali, vendar razlike, ki je bila največja v 55. minuti (28:23), pod 2 gola niso uspeli več spraviti.

Najbolj so se pri domačih izkazali: Leban (8), Kulenović (6), Skušek (4), Setnikar (4) ter Perovšek z 12 obrambami.
Pri gostih so bili najbolj uspešni: Žuran (7), Kosi (5) in Kocbek (5) ter Balent z 10 obrambami.

More in Članska ekipa (277 of 410 articles)