|
|
Ponedeljek |
Torek |
Sreda |
Četrtek |
Petek |
Sobota |
Nedelja |
|
|
|
|
1
|
2 * RK Dol TKI H.-RD Riko RibnicaRK Dol TKI H.-RD Riko Ribnica
Čas: 19:00
Člani,
20.krog lige NLB, sezona 2018/19.
|
3 * RK S. Gradec - RD Riko RibnicaRK S. Gradec - RD Riko Ribnica
Čas: 15:30
Mladinci, 2 državna liga, Finale 1-6,
1. krog, sezona 2018/19.
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9 * ŠD Mokerc Ig-RD Riko RibnicaŠD Mokerc Ig-RD Riko Ribnica
Čas: 14:15
MD B, polfinalna skupina D,
1. krog, sezona 2018/19. * MRK N.Gorica-RD Riko RibnicaMRK N.Gorica-RD Riko Ribnica
Čas: 14:45
Kadeti, četrtfinalna skupina B,
5. krog, sezona 2018/19. * RD Riko Ribnica-RK Sviš I.G.RD Riko Ribnica-RK Sviš I.G.
Čas: 19:00
Člani,
21.krog lige NLB, sezona 2018/19.
|
10 * SDA, nadaljevanje, 2. turnirSDA, nadaljevanje, 2. turnir
Čas: 10:00
SD A, Brežice,
2. turnir, Nadaljevanje skupina II, sezona 2018/19.
10:00 RK Brežice - RD Riko Ribnica,
11:00 RK Črnomelj - RD Riko Ribnica,
12:00 RK Brežice - RK Črnomelj. * MDC, Skupina III, 3. turnirMDC, Skupina III, 3. turnir
Čas: 10:30
MD C, Trebnje
3. turnir, Skupina III, sezona 2018/19.
10.00 RK T. Trebnje I - RK T. Trebnje II,
10.30 RD Riko Ribnica - RK Metlika,
11.00 RK T. Trebnje I - RD Riko Ribnica,
11.30 RK T. Trebnje II - RK Metlika,
12.00 RK T. Trebnje I - RK Metlika,
12.30 RK T. Trebnje II - RD Riko Ribnica. * RK Gorenje - RD Riko RibnicaRK Gorenje - RD Riko Ribnica
Čas: 14:30
MD A, polfinalna skupina D,
1. krog, sezona 2018/19.
|
11 * MRK Ljubljana-RD Riko RibnicaMRK Ljubljana-RD Riko Ribnica
Čas: 19:30
Mladinci, 2 državna iga, Finale 1-6,
4. krog, sezona 2018/19.
|
12 * RK Škofljica-RD Riko RibnicaRK Škofljica-RD Riko Ribnica
Čas: 17:30
Kadeti, četrtfinalna skupina B,
4. krog, sezona 2018/19.
Tekma se igra v OŠ Ivančna Gorica.
|
13 * RK Sviš I.G.-RD Riko RibnicaRK Sviš I.G.-RD Riko Ribnica
Čas: 19:00
1/4 finala Pokala Slovenije
|
14
|
15
|
16 * SDA, nadaljevanje, 3. turnirSDA, nadaljevanje, 3. turnir
Čas: 10:00
SD A, Hrastnik,
3. turnir, Nadaljevanje skupina II, sezona 2018/19.
10:00 RK Dol TKI H. - RD Riko Ribnica,
11:30 RK Radeče PN - RD Riko Ribnica,
13:00 RK Dol TKI H. - RK Črnomelj,
14:30 RK Črnomelj - RK Radeče PN. * RD Riko Ribnica - RD KoperRD Riko Ribnica - RD Koper
Čas: 10:00
MD B, polfinalna skupina D,
2. krog, sezona 2018/19. * RD Riko Ribnica - MRD DobovaRD Riko Ribnica - MRD Dobova
Čas: 11:15
MD A, polfinalna skupina D,
2. krog, sezona 2018/19. * RD Riko Ribnica-RD B.P.IzolaRD Riko Ribnica-RD B.P.Izola
Čas: 17:45
Kadeti, četrtfinalna skupina B,
6. krog, sezona 2018/19. * RK J.Ormož - RD Riko RibnicaRK J.Ormož - RD Riko Ribnica
Čas: 19:00
Člani,
22.krog lige NLB, sezona 2018/19.
|
17
|
18 * RD Riko Ribnica - RK KrškoRD Riko Ribnica - RK Krško
Čas: 18:00
Mladinci, 2 državna liga, Finale 1-6,
5. krog, sezona 2018/19.
|
19
|
20
|
21
|
22
|
23 * SDA, nadaljevanje, 4. turnirSDA, nadaljevanje, 4. turnir
Čas: 10:00
SD A, Črnomelj,
4. turnir, Nadaljevanje skupina II, sezona 2018/19.
10:00 RK Črnomelj - RK Brežice.
11:00 RK Brežice - RD Riko Ribnica,
12:00 RK Črnomelj - RD Riko Ribnica. * RK Drava P. - RD Riko RibnicaRK Drava P. - RD Riko Ribnica
Čas: 15:00
MD A, polfinalna skupina D,
3. krog, sezona 2018/19. * RD Riko Ribnica - RD U. LokaRD Riko Ribnica - RD U. Loka
Čas: 19:00
Člani,
1. krog končnice za prvaka Lige NLB,
sezona 2018/19.
|
24 * RD U. Loka - RD Riko RibnicaRD U. Loka - RD Riko Ribnica
Čas: 13:00
MD B, polfinalna skupina D,
3. krog, sezona 2018/19.
|
25
|
26
|
27
|
28
|
29
|
30 * SDB, nadaljevanje, 2. turnirSDB, nadaljevanje, 2. turnir
Čas: 10:00
SD B, Kočevje,
2. turnir, Nadaljevanje skupina II, sezona 2018/19:
10:00 RK Grča Kočevje - RD Riko Ribnica,
11:00 RD Riko Ribnica - RD Herz Šmartno,
12:00 RK Grča Kočevje - RD Herz Šmartno. * RD U. Loka - RD Riko RibnicaRD U. Loka - RD Riko Ribnica
Čas: 14:00
Kadeti, polfinalna skupina C,
1. krog, sezona 2018/19. * RD Koper - RD Riko RibnicaRD Koper - RD Riko Ribnica
Čas: 19:00
Člani,
2. krog končnice za prvaka Lige NLB,
sezona 2018/19.
|
31 * RD Riko Ribnica-ŠD Mokerc IgRD Riko Ribnica-ŠD Mokerc Ig
Čas: 10:00
MD B, polfinalna skupina D,
4. krog, sezona 2018/19. * RD Riko Ribnica-RK Gorenje V.RD Riko Ribnica-RK Gorenje V.
Čas: 11:15
MD A, polfinalna skupina D,
4. krog, sezona 2018/19.
|