Levoroki Risto Vujačić novi član Ribnice

Levoroki, 193 cm visoki Črnogorec, Risto Vujačić bo v naslednjih dveh sezonah zastopal barve ribniškega kluba in nadomestil vrzel, ki bo nastala z odhodom Alena Kulenovića.

Risto je začel svojo športno pot v rodnem Baru. Z 19 leti je kariero nadaljeval v Metaloplastiki iz Šabca, kjer je nabiral znanje in izkušnje pod okriljem znamenitega jugoslovanskega reprezentanta Mileta Isakovića. S svojimi odličnimi prestavami je pritegnil pozornost skopskega Vardarja, kjer je uspešno igral za B ekipo ter občasno tudi za A ekipo v Seha ligi. Zaradi velike konkurence v skopski ekipi je v letošnji sezoni na željo takratnega trenerja Kasima Kamenice prestopil v Pelister, od koder se po letošnji sezoni seli v Ribnico.
Risto je bil na svoji športni poti član vseh mladih reprezentanc Črne gore ter je tudi občasni članski reprezentant.