Pohvala iz vodstva EHF

Pred dnevi je bil v Parizu pod okriljem pisarne EHF redni letni delovni sestanek sekretarjev nacionalnih rokometnih zvez, na katerem so odgovorni za evropska rokometna tekmovanja iz Dunaja javno pohvalili RD Riko Ribnica kot primer dobre prakse “malega kluba” iz “malega kraja”, ki je vse svoje domače tekme organiziralo na vrhunski ravni, v skladu z vsemi pravili in standardi, ki veljajo za tako tekmovanje. Navdušeni so bili tudi nad velikim številom gledalcev, čudovitim vzdušjem ter korektnim in športnim navijanjem.

Očitno so TV slika in glas iz dvorane ŠC Ribnica prepričali dunajske veljake, da je bil strah, če bomo Ribničani sposobni izpeljati organizacijo tekem na tako visoki ravni, odveč.

Čas bo pokazal, ali to dokončno pomeni zeleno luč za igraje morebitnih naslednjih evropskih tekem v naši dvorani.