RD RIKO RIBNICA – SAINT-RAPHAËL VHB 24:31 (12:15)

Neusmiljeni tempo tekem se nadaljuje za srečanjem v okviru skupinskega dela pokala EHF.
V obeh dosedanjih tekmah so ribniški rokometaši zmagali v enem polčasu, točk, ki pripadajo zmagovalcu tekme, pa žal na računu še ni. Naslednja priložnost je bila v nedeljo, 5.3.2017, ko smo v ljubljanski dvorani Kodeljevo gostili Francoze, vendar se tudi ta tekma ni končala po željah domačih rokometašev in navijačev.

3. krog skupinskega dela pokala EHF,
Ljubljana, športni park Kodeljevo, nedelja, 5.3.2017, ob 17:30, sodnika Robert Harabagiu, Silviu Stanescu (oba Romunija), gledalcev 900:

RD RIKO RIBNICA – SAINT-RAPHAËL VHB (Francija)  24:31 (12:15).

Društvo je v sodelovanju s Slovenskimi železnicami zagotovilo za svoje zveste navijače in kupce vstopnic brezplačen prevoz z vlakom. To možnost je izkoristilo okrog 450 navijačev.

Foto album s tekme na Kodeljevem.