MRD DOBOVA – RD RIKO RIBNICA 21:24 (14:11)

Pred skoraj dvomesečnim premorom so naši rokometaši gostovali v Dobovi, ki je na svojem igrišču povzročala težave prav vsem vodilnim ekipam državnega prvenstva. Tudi tokrat se ni izneverila tradiciji saj je vodilnemu moštvu prvenstva resno pretila vse do zadnjih minut tekme.

1. A DRL, 16. krog,
Športna dvorana v Dobovi, sobota, 17.12.2016 ob 19. uri, sodnika Deržek, Leskovec:

MRD DOBOVA – RD RIKO RIBNICA 21:24 (14:11).

Ribničani so se v Dobovi mučili celotno tekmo. Prvi polčas so celo zaostajali s 11:14, nato pa v drugem delu izid le preobrnili v svojo korist in na koncu vpisali nov par točk, ki jih ohranja v vodstvu s 4 točkami prednosti pred drugo uvrščenimi Koprčani.

Med domačini sta bil najbolj razpoložena Dominik Smojver s 6 in Luka Koprivc s 5 goli.
Pri gostih je zopet izstopal Patrik Leban z 9 goli, izkazal se je tudi vratar Jošt Perovšek s 13 obrambami.

Pred nami je še tekma 1/4 pokala Slovenije. ki jo Ribničani igrajo v Veliki Nedelji v torek, 20.12.2016, nato nastopi skoraj 6 tedenski premor.
Naslednja prvenstvena tekma bo 1.2.2017, ko v Ribnici gostimo rokometaše Jeruzalema iz Ormoža.

More in Članska ekipa (281 of 409 articles)