SPREMEMBE V ČLANSKI EKIPI ZA SEZONO 2016/17

Novo sezono bo članska ekipa začela v rahlo spremenjeni postavi.

Kot je verjetno večini že znano, je ribniško ekipo že med preteklo sezono zapustil Peter Batinič, ki bo okrepil ekipo ŠD Škofljica. V velenjski klub se vrača posojeni Andris Celminš, ekipo pa je zapustil tudi posojeni igralec iz Kočevja Aleksander Atanasov.

V naslednji sezoni, v kateri bodo ribniški rokometaši prvič zaigrali tudi v kvalifikacijah za pokal EHF, ki bodo meseca novembra, bo ekipa okrepljena z naslednjimi igralci:

Domen Pahulje (1995), ki se vrača v člansko ekipo po enoletni posoji na Ig,

David Kovačič (1995), Škofjeločan, ki se je leta 2012 preselil v ljubljanski Slovan, preteklo sezono pa je na mestu krožnega napadalca uspešno branil barve novomeške Krke,

Slavko Erak (1990), levoroki otrok Slovana, ki bo na mestu desnega krila pomagal someščanu Janezu Skušku,

Alen Kulenović (1987), levoroki dvometraš iz Jajca (BiH), ki je preteklo sezono igral v Avstriji in bo zelo pomembna okrepitev na položaju desnega zunanjega, kjer smo bili v pretekli sezoni najšibkejši.

Ekipa prične s treningi v ponedeljek, 1.8.2016. ob 19. uri.
Tekmovanje 1. A rokometni ligi pa se s 1. krogom začne 10.9.2016, ko bodo Ribničani gostovali v Novem mestu.